Güçlü Markalar,Kaliteli Hizmet,Güvenli Ürünler..


Hakkımızda

Boya rulo ve fırçaları imalatı yapan şirketimiz her geçen gün kalite standartlarını artırarak yoluna devam etmektedir. Şirketimiz 2009 yılında yaptığı Ar-Ge'ler sonucunda Türkiye'deki rulo üretiminde bir ilki gerçekleştirmiştir. Ve bunun neticesinde Avrupa üreticilerin standardında olmakla birlikte Türkiye'deki makine sektörünün desteğiyle THERMO FUSİON sistemine geçmiştir. Bununla birlikte Türkiye'deki rulo üretim sektöründe ilklerde yerini korumaktadır.

Rulolarımızın tutamakları yivli olup, rahatlıkla uzatmalı ve sabit sırıklar adapte edilebilmektedir. Ayrıca, ürünlerimizin kenarları kestirme fırça kullanımını minimuma indirecek şekilde dizayn edilmiştir. Tak çıkarlı başlıklı olması itibariyle de çift yönlü uçları kullanılabilmektedir.

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına önem vermektedir. Gerek üretim aşamasında, gerekse satış sonrası destek konusunda her zaman müşterilerimizin yanında yer almayı ilke edinmiştir. Şirketimiz Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi standardı olarak bilinen ISO 9001:2000 doğrultusunda üretim gerçekleştirmektedir.